Tvorba stránek Kamerové systémy Webhosting Správa IT Správa serverů
Návštěva Monster truck show v Příbrami
Přidáno: 26.KVĚTNA 2012
Po výletě do Zoo Ohrada jsme rovnou zavítali na chlapskou akci a tou byli monter trucky a kaskadérská show v Příbrami. Šlo o příjemně strávený čas s vůní benzínu, pálících se gum a trochu i pálení spojek u kaskadérských aut. Kristiánek byl dle očekávání nadšen a vůbec se mu odtamtud nechtělo ...
Přečteno: 5111x   CELÝ ČLÁNEK    

Blog > Detail článku


25.LEDNA 2013
Muzikál Klíč králů - Kámen Bohů
Minulý týden jsme byli na na maturitním plese a tento pátek se jelo za kulturou znovu. Ježíšek zavelel a za kulturou jsme se vypravili na propíraný muzikál Žita 44 - Klíč králů (1. díl, Kámen Bohů).
Muzikál nám trochu narušily nepříjemné okolnosti, ale i přes to jsme si ho vychutnali a přes nepřízeň kritiků se nám i velice líbil.

Celkově na nás zapůsobil dojmem mysteriózního Sci-Fi dramatu s otevřeným koncem pro další díl. Co jsme velice ocenili je, že nás přinutil přemýšlet nad tím koho si pod jednotlivými rolemi představit - zda představitele z naší lokální politické scény, či dokonce nadnárodní, na úrovni Evropské Unie, dosud si tím nejsme jisti a doufáme, že přijde druhý díl, který nám do toho vnese trochu světla.

     


Synopse - Ve Městě středů, ve kterém se obyvatelstvo skládá z Lidí, Elfů, Upírů, Ušounů a Zombíků, vyschne jednoho dne náhle jejich jediný pramen vody. Způsobí to ve městě přirozeně velký chaos. Vypadá to proto nejdřív jako štěstí, že nepříliš oblíbení Orkové začnou prodávat ve městě vodu, kterou vezou ze svých dolů za lesy. Její přemrštěná cena ale vede k velké nespokojenosti.

Proto se sejde již zaprášená Rada králů, ve které je každá zmíněná skupina zastoupena svým králem. Králové jsou evidentně zoufalí a nezvyklí cokoliv ve městě řešit. Nepříliš bystrý král Ušounů, spíš náhodně zmiňuje knihu, která byla nalezena pod vyschlým pramenem vody.

Kniha vzbuzuje eminentní zájem hlavně u krále Upírů. Tuší, že se kniha neobjevila náhodou. Ale pro její rozluštění se musí oslovit velký Čaroděj Strig, který žije léta mimo společnost. Čarodějka podob Efine je jedinou osobou, která srkryt tajemného čaroděje zná. Rada ji prosí o pomoc.

Efine vyhledá Striga a vyřizuje mu prosbu Rady. Tím nastane odpočet k osudové věštbě.

     

Jak už jsem zmínil, muzikál se nám velmi líbil a říkáme si, zda se pustit do revolty.. Těšíme se na další díl, tedy pokud Žito 44 dá.
  HOKEJOVÉ ODKAZY
BANDA HOKEJEK 2007

  REKLAMNÍ PLOCHA