Tvorba stránek Kamerové systémy Webhosting Správa IT Správa serverů
Jak se staví sen, aneb Make it by myself
Přidáno: 24.ČERVENCE 2014
Jelikož se Kristiánek chystá za chvíli do školy, bylo nutné koupit nejen aktovku, penál a školní vybavení, ale i připravit jeho zázemí pro studium. Proto přišlo plánované rozhodnutí, provést celkovou rekonstrukci a obměnu veškerého vybavení v jeho pokojíčku. Při této příležitosti jsme nelenili ...
Přečteno: 5401x   CELÝ ČLÁNEK    

Blog > Detail článku


24.ČERVENCE 2015
Dovolená Rhodes - Kolymbia '15
Letos jsme velmi dlouho a vcelku složitě zvažovali kam a na jakou dovolenou se vypravíme. Důvodem váhání byla recesní situace v Řecku, aféra s uprchlíky a v neposlední řadě hrozící IS svými útoky na turisty.. :(
Po několika různých myšlenkových pochodech a nápadech (Egypt, Chorvatsko, Slovensko, Česko ...), jsme se zadívali do řeckých ostrovů. To co nám nakonec padlo nejvíce do oka, byl ostrov Rodos (Rhodes). Hotel Kolymbia Sky jsme si vybrali záměrně, je sice menší, ale se zajímavými vlastnostmi - jak poloha, tak i třeba privátní bazén přímo u pokoje..

     

        

Na Rodusu jsme byli všichni poprvé a uchvátil nás jak svou přírodou, kulturou, ale i svým klima, které nám bezmezně vyhovovalo - slunce, azuro, nikde ani mráček a teplota od 35 do 40°C.
Abychom neměli pouze "ležingovou" dovču, půjčili jsme si našlapanou káru (Hyundai Getz), která hravě zdolávala místní členitý terén rychlostí okolo 30km/h.. :)
Naším cílem se staly pláže na západním pobřeží ostrova, kde jsme si připadali úplně jako v ráji, moře čisté jako křišťál a teplé jako kafe.

        

Bohužel, jako každá dovolená, i tahle pro nás jednoho dne skončila, ale vzpomínat na ni budeme jedině v tom dobrém a už teď přemýšlíme, kdy se na Rhodes znovu vrátíme - nejlépe už letos na podzim.. :)

PROHLÉDNĚTE SI VŠECHNY FOTKY
  HOKEJOVÉ ODKAZY
BANDA HOKEJEK 2007

  REKLAMNÍ PLOCHA