Tvorba stránek Kamerové systémy Webhosting Správa IT Správa serverů
Návštěva Monster truck show v Příbrami
Přidáno: 26.KVĚTNA 2012
Po výletě do Zoo Ohrada jsme rovnou zavítali na chlapskou akci a tou byli monter trucky a kaskadérská show v Příbrami. Šlo o příjemně strávený čas s vůní benzínu, pálících se gum a trochu i pálení spojek u kaskadérských aut. Kristiánek byl dle očekávání nadšen a vůbec se mu odtamtud nechtělo ...
Přečteno: 4136x   CELÝ ČLÁNEK    

Blog > Detail článku


26.KVĚTNA 2012
Výlet do Zoo Ohrada
V tento velice vydařený den jsme se vydali na výlet do Zoo Ohrada u Hluboké nad Vltavou. Tato Zoo nevyniká svou velikostí, ale mají tam velice pěkná zvířátka. Přesto disponuje okolo 250 druhy a 2500 jedinci. Procházka s dětmi zde není tak dlouhá jako třeba v pražské Zoo, nebo Plzeňské a dá se tedy brát jako slušná výhoda.

Největší úspěch tradičně sklidily psouni a surikaty. :o)

  

Do Zoo se dostanete vlakem, autobusem, autem na kole i pěšky. Vlakem pojedete do stanice "Hluboká nad Vltavou" nebo "Hluboká nad Vltavou - Zámostí". Z každé vlakové stanice je možné přiblížit se k zoo linkou IDS č. 4 na zastávku "Hluboká nad Vltavou, Lovecký zámek, rozcestí k ZOO". Z této zastávky půjdete pěšky, kolem Munického rybníka až k zoo.

Pěšky z centra Hluboké je to do zoo cca 2,5km příjemnou procházkou po hrázi Munického rybníka. V blízkosti je i cyklistická stezka a k zoo vedou hnědé směrovky - turistický cíl. Meziměstský autobus - modrá linka - staví také na zastávce s názvem "Hluboká nad Vltavou, Lovecký zámek, rozcestí k ZOO".

Před zoologickou zahradou je k dispozici parkoviště (spadá pod Lovecký zámek Ohrada). Parkovat lze také u Restaurace zoo a na hrázi rybníka. Prosíme naše návštěvníky, aby neparkovali na příjezdové cestě, která vede od hlavní silnice k zoo. Můžete zde dostat od místní policie ozdobnou botičku..

     

ZÁKLADNÍ VSTUPNÉ:
dospělý ............... 90,- Kč
dítě do 3 let ......... zdarma
dítě 3 - 15 let ....... 50,- Kč
  HOKEJOVÉ ODKAZY
BANDA HOKEJEK 2007

  REKLAMNÍ PLOCHA